Dnes je streda, 27.október 2021, meniny má: Sabína
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

FILMOVÝ TIP: Animovaná nálož dobrej nálady

august 06, 2020 - 10:15
To je filmová rozprávka Trolovia: Svetové turné. Tvorcovia z DreamWorks Animation vás presvedčia, že všetky problémy sveta sa dajú vyriešiť tancom, spevom a objímaním.
Foto: 
Rovnako ako prvý diel, aj dvojka je plná hudobných peciek a ich originálnych remakov. Predstaviteľ Vetvoša Justin Timberlake navyše pre film zložil novú pesničku, ktorá má ambíciu aj potenciál dobyť prvé priečky hitparád podobne ako na Oscara nominovaný hit Can´t Stop The Feeling z prvých Trolov. Ani v slovenskom znení nebudú diváci ochudobnení o zaujímavé hlasy, v postavách Poppy a Vetvoša sa predstavia Romana Dang Van a Peter Makranský, a za rockových trolov budú spievať Mária Čírová, Nela Pocisková, Michael Švehla-Majself, Lucia Hurajová, Michal Straka-Ego a mnohí iní.

Nechýbali známe tváre

Na premiére sa ocitlo aj niekoľko známych tvárí, čo je dôkaz toho, že po korone už konečne naozaj ožívajú aj kiná. Spomedzi známych tvárí si film so svojimi ratolesťami prišli pozrieť Lucia Habancová, Milena Minichová, rapperi Majself a Ego, ale tiež dabingoví herci Romana Dang Van a Peter Makranský.
Hlasy Trolom vo filme prepožičali alebo na hudbe spolupracovali aj také osobnosti ako Nela Pocisková, Mária Čírová, Ivan Romančík, Paľo Topoľský, Martin Kaprálik, Kamil Mikulčík, Jeanette Švoňavská a ďalší.
Milena Minichová:
Raper Ego:
Raper Majself:

- - Inzercia - -