Dnes je streda, 29.september 2021, meniny má: Michal, Michaela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Jennifer Lopez sa rozčuľuje nad zvykmi muža

jún 17, 2010 - 10:59
Herečka, speváčka a producentka Jennifer Lopez (40), tiež známa pod prezývkou J. Lo, to podľa všetkého v manželstve nemá veľmi ľahké. Ide o to, že všetko, čo robí jej manžel, ju hnevá.
Foto: 

Latinskoamerická hviezda je vydatá za speváka Marca Antonyho (41) a už vyše dva roky sa tešia zo spoločných dvojičiek Maxa a Emme. Rodinka si slastne užíva šťastie a  kráska sa sama vyjadruje, že si život bez svojho partnera nevie ani len predstaviť. Avšak tak ako v každom manželstve, aj medzi hviezdnym párom dôjde z času na čas k hádkam.

Marc si na túto tému zažartoval, že v ich prípade škriepky spôsobuje, keď práve on spraví niečo, čo jeho polovičku nahnevá. A sebakriticky priznáva, že sa to stáva často. „Nemyslím si, že je niečo, čo by ju nenaštvalo“ smeje sa v istej americkej šou. „Ale dám vám vedieť, keď takú vec nájdem,“ pokračuje s úsmevom.

Marc sa veľmi snaží urobiť svoju rodinu šťastnou a zistil, že diskutovať o problémoch je najspoľahlivejším spôsobom, ako si udržať pokojný život. „Boh nám dal dve uši a jedny ústa, tak počúvajme dvakrát toľko, ako hovoríme,“ prezradil svoj recept na šťastný život úspešný spevák.

Autor: RED
Foto: Isifa, S.A.

- - Inzercia - -